photoshoot of a female in lingerie laying on the ground
Seksualitāte

Sekss ar mērķi


Tas ir pret manu pārliecību!, Esmu pārliecināts, ka drīkstēju tā rīkoties! Daudzkārt dzirdētas un pat lietotas frāzes. Kāds tam sakars ar seksu? Izrādās, seksuālo attiecību kvalitāti visnotaļ ietekmē ģimenē ieaudzinātas un dzīves laikā iegūtas pārliecības. Kādas tās ir, traucē vai palīdz? Pārliecības un aizspriedumi seksualitātē mēdz būt visdažādākie. Šoreiz runāsim par tām, kuras profesionālā valodā sauc pārliecības par seksa mērķi.

Sekss ir tikai bērnu radīšanai. Jaunākās paaudzes pilsoņi būtu neticīgi pārsteigti par to, cik daudz ir šīs pārliecības atbalstītāju un piekritēju. Ne viena vien kundze gados atzīs, ka seksuālās attiecības pieļāvusi tikai tāpēc, ka tā bijusi vienīgā iespēja tikt pie bērna. Nav noslēpums, ka mēdzam atkārtot savas ģimenes modeli, tādēļ nav jābrīnās par šīs pārliecības dzīvīgumu vēl šobrīd. Sekss drīkst būt tikai tad, ja ir mīlestība. Kas gan ļauns šajā pārliecībā? Izklausās brīnišķīgi, un vai gan maz drīkstētu būt citādi? Taču dzīve pat ar vistikumīgākajiem no mums mēdz izstrādāt ļaunus jokus. Ko darīt tad, ja tā nemaz nav bijusi mīlestība vai ja stresa pilnajā dzīvē vienu reizi mūžā paslīdējusi kāja? Ja sekojam šai pārliecībai, tad ir jāmeklē virves ritulis un ziepes… Arī laulāto starpā dažkārt mīlestība izplēn, bet ir jāsaglabā ģimene. Ko tad? Nevēloties noniecināt mīlestības nozīmi un virzošo spēku, jāatzīst, ka, atrauti no dzīves šī pārliecība arī neiztur kritiku.

Sekss ir izklaide. Šīs pārliecības piekritēji pret seksuālajām attiecībām izturas ar rotaļīgu vieglumu. Varam uzskatīt, ka svinga klubu apmeklētāji seksuālajās attiecībās nemeklē īpašus dvēseliskos dziļumus. Tā būtu šīs pārliecības tā puse, kuru sociāli adaptētam pilsonim vajadzētu noliegt. Tomēr, ja uzlūko mūsu laulības gultu tikai un vienīgi zvērīgā nopietnībā? Brr Raksta noslēgumā vienprātīgi secināsim, ka mūsu intīmā dzīve ir tik daudzpusīga un interesanta tikai tādēļ, ka mums nav aizspriedumu un mēs lieliski protam apvienot visu to, ko spēj sniegt sekss. Apsveicam!

Rate this post