black white girl s portrait
Skaistums

Skaistumu atgūst bez operācijas


Plastiskā ķirurģija vairumam cilvēku joprojām asociējas ar ķirurģisku iejaukšanos, narkozi un īsāku vai garāku atveseļošanās periodu. Izrādās, pie skaistuma tagad var tikt pusstundas laikā, gandrīz nesāpīgi un par relatīvi pieņemamu samaksu. Kas tagad ir modē?

Nebaidieties botulīna toksīna

Visā pasaulē aizvien populārāka kļūst grumbu izlīdzināšana ar botulīna toksīnu. ASV, piemēram, katra piektā plastisko ķirurgu veiktā procedūra ir grumbu izlīdzināšana ar šo metodi. Tas ir bioloģisks toksīns, kas pārveidots par terapeitisku līdzekli. Toksīns iedarbojas uz sinapsēm  vietu, caur kuru nervs nodod komandu muskuļiem, arī dziedzeriem, pārraujot impulsa pārvadi. Neiroloģisku slimību ārstēšanā botulīna toksīnu sāka izmantot 60. gados. Neirologi ievēroja, ka viņu pacienti kļūst skaistāki un izlīdzinās grumbas. Vēlāk šo efektu sāka izmantot kosmetoloģijā, lai izlīdzinātu sarauktas pieres grumbas, “vārnu kājiņas” un dusmu grumbas, kas rodas enerģiskas sejas muskulatūras darbības dēļ. 

Injekcijas priekšrocības

Pirms injekcijas atšķirībā no plastiskas operācijas nav nepieciešama speciāla pacienta izmeklēšana (analīzes), sagatavošana u. tml. Klients pēc injekcijas uzreiz var atgriezties normālā dzīvē. Botulīna toksīnam ir minimāli sarežģījumi, turklāt tie visi ir īslaicīgi un pārejoši. Procedūras rezultāts ir atgriezenisks, ja pacients nav apmierināts, injekciju var neatkārtot.  Efekts redzams jau pēc 3-5 dienām. Injekcijas iedarbība ilgst 3-9 mēnešus.

Botulīna toksīns nav vienīgais līdzeklis pret grumbām, kas dod ātru un labu rezultātu. Mazu grumbu izlīdzināšanai uz pieres, ap acīm, uz virslūpas u. tml. var izmantot vielas, kas aizpilda rievas un paceļ ādu. Ādā tieši zem grumbas injicē izvēlēto materiālu, pilnībā izlīdzinot grumbu. Šādas vielas ir kolagēns un hialuronskābe. Abas šīs vielas ir dabiska ādas sastāvdaļa. Arī pēc šīm injekcijām klients var uzreiz atgriezties darbā, nav nepieciešams atveseļošanās periods. Manipulācija nav sāpīga. Ir neliels diskomforts procedūras laikā. Rezultāts ir atgriezenisks, un atkarībā no izvēlētā materiāla grumbas var atjaunoties pēc 3-14 mēnešiem. 

No spalvām var atbrīvoties nesāpīgi

Likvidējot apmatojumu skujot, izraustot ar pinceti, lietojot epilācijas krēmus vai vaksāciju, efekts ir īslaicīgs un prasa vairāk laika. Kā alternatīvu metodi tagad iespējams lietot lāzerepilāciju. Procedūra ir neinvazīva, ātra, nesāpīga, un rezultāts ir ilgstošs. Lāzerepilāciju var izmantot, lai atbrīvotos no nevēlamām ūsiņām, matiņiem uz zoda, spalvām padusēs, kaunuma rajonā, uz apakšstilbiem u. c. Arī šai metodei nav nepieciešams atveseļošanās periods, ir minimāls diskomforts procedūras laikā. Pēc procedūras āda izskatās gludāka. Efekts ir neatgriezenisks. 

Rate this post